Doc. dr. Lina Šulcienė

Doc. dr. Lina Šulcienė

VDU Katalikų teologijos fakulteto Teologijos katedros docentė, Religijos studijų katedros mokslo darbuotoja
Lietuvių Anglų Rusų Lenkų
Humanitarinių mokslų (filosofija) daktarė, docentė. VDU Katalikų Teologijos fakulteto dėstytoja. Mokslinės monografijos "Žmogaus laisvė Tomo Akviniečio filosofijoje" autorė, Lietuvos katalikiškos mokyklos koncepcijos ir Lietuvos katalikiškos mokyklos chartijos rengėja.
Ekspertinės sritys
Ekspertinės sritys

Antikos, Patristikos, Viduramžių ir Renesanso filosofijos istorija; didesnis dėmesys skiriamas disciplina arcani praktikai pirmaisiais Bažnyčios gyvenimo šimtmečiais, IV a. vyskupo Kirilo Jeruzaliečio katechetinei programai, intelektualiniams procesams XIII amžiaus universitetuose ir šv. Tomo Akviniečio laisvės sampratai). Filosofinė antropologija bendrai ir personalistinė antropologija konkrečiai. Šiuolaikinių medijų teorijos ir tai, kaip jos koreliuoja su Katalikų Bažnyčios dokumentais, kurie kalba apie šiuolaikinę medijuotą tikrovę.

Pasiūlymai
Pasiūlymai

Paskaitų ciklai:

  • Žmogaus samprata idėjų istorijoje;
  • Personalistinė antropologija;
  • Medijų poveikis žmogui.

Seminarai – studijuojant kartu pasirinktą filosofinį tekstą.

Interesai ir pomėgiai
Interesai ir pomėgiai

Visą vaikystę svajojau skambinti pianinu. Niekada nesimokiau muzikos mokykloje, neturėjau instrumento, bet bandžiau kur tik galėjau – mokyklos aktų salėje, pas drauges, kurios turėjo pianiną. Kai sukako 18 ir gavau Tėvelių sukauptą „draudimo išmoką“, už visus nusipirkau pianiną. Nuo tada jis tapo mano laisvalaikio draugu. Kaimynai turbūt nebuvo patenkinti… Šiandien muzikuoti man didelė atgaiva, ypač kai šalia – bičiulių būrys, kuris jungiasi į bendrą giesmę.

Prenumeruokite naujienas

Prenumeruokite naujienas