Dr. Valdas Kilpys

Dr. Valdas Kilpys

VDU Katalikų teologijos fakulteto lektorius, Lietuvos kariuomenės mokyklos lektorius
Lietuvių Anglų Rusų
Esu žurnalistas, dėstytojas, galima sakyti, gyvenimo skanautojas, ieškantis ribinių patirčių ir pilkosios nuobodybės, nes abu keliai veda dievop. Dirbu medijų srityje, todėl bandymas suvokti jų prigimtį ir įtaką visuomenei bei konkretiems asmenims yra mano interesas.
Ekspertinės sritys
Ekspertinės sritys

Naujosios medijos, gamtos filosofija, etiketas ir viešasis kalbėjimas, lyderystės mokymai.

Pasiūlymai
Pasiūlymai

Viešos paskaitos (lyderystė, naujosios medijos), mokymai, seminarai (verbalinė agresija prieš Bažnyčią, iškalbos menas, krikščioniška savivoka), konsultacijos bei ekspertinis vertinimas, programų, projektų rengimas, dvasinių, kultūrinių programų vedimas, straipsniai/komentarai žiniasklaidai.

Interesai ir pomėgiai
Interesai ir pomėgiai

Kai pasaulis tampa pilkas, imu save už pakarpos ir išbėgu į paupius. Nepatikėsite, bet turiu nuojautą, kad tai geriausias būdas melstis. Nuosekliai laikausi ir kitiems nesikuklindamas tvirtinu, kad Antikos pasaulio žmonių dėmesys ne tik sielai, bet ir kūnui yra geriausias kelias norint gyventi pilnavertį gyvenimą. 

Kai pasaulis tampa per ryškus ir net erzinantis, imu į rankas ginklą ir važiuoju į šaudyklą. Praktinis, situacinis šaudymas leidžia sukaupti mintis ir nesiblaškyti ieškant netikrų tikslų. Tai laikas, kai iš tiesų suvoki artimo meilės esmę ir kontempliacijos svarbą.

Kai pasaulio spalvos reikalauja korekcijų, čiumpu pieštukus ir baltą popieriaus lapą ir sukuriu nedidelį, bet mielą nuosavą pasaulėlį. Nes kūryba, kokia ji bebūtų, yra aukščiau visko.

Prenumeruokite naujienas

Prenumeruokite naujienas