Lic. Gabrielius E. Klimenka OP

Lic. Gabrielius E. Klimenka OP

VDU Katalikų teologijo fakulteto doktorantas ir dėstytojas, Šaulių kuopos vadas, išgyvenimo ekstremaliose situacijose instruktorius, rašytojas-publicistas, dominikonas pasaulietis, neformalaus ugdymo mokytojas
Lietuvių Rusų
Akademinių tyrimų laukas: ezoteriniai mokymai ir jų santykis su krikščionybe, paranormalių reiškinių mokslinė analizė, moderniosios mitologijos, žmogaus santykis su anapusybe. Kaip šaulių instruktorius gilinuosi į išlikimo ekstremaliose situacijose sritį ir karybą.
Ekspertinės sritys
Ekspertinės sritys
  • Išgyvenimas ekstremaliose sąlygose.
  • Ezoterikos filosofija ir krikščioniškas požiūris.
  • Paranormalių reiškinių mokslinė analizė, krikščioniškas požiūris.
Pasiūlymai
Pasiūlymai
  • Viešos paskaitos ir seminarai teologijos ir tyrimo lauko srityse.
  • Išgyvenimo mokymai.
Interesai ir pomėgiai
Interesai ir pomėgiai

Nuolat keliauju į mišką, nes gali žmogų išvaryti iš miško, bet miško iš žmogaus niekaip. Gamtoje su broliu filmuojame vaizdo įrašus apie išlikimą ekstremaliose situacijose. Daug skaitau. Rašau savo malonumui, kol kas išleistos tik trys knygos (Paranormalių mitų griovėjas; De Advenis; Pakopa po Pakopos). Esu šaulys, tad šauliavimas tapo mano gyvenimo būdu – tai ir laisvalaikis ir tarnyba. Esu mokytojas, nes turbūt toks pašaukimas.

Susiję ekspertai

Dr. Jūratė Micevičiūtė

Dr. Jūratė Micevičiūtė

Vertėja, publicistė, knygų autorė, VDU Katalikų teologijos fakulteto bendradarbė
Lietuvių Anglų Ispanų Rusų Vokiečių
Tyrinėjamos sritys: religijos fenomenologija, dvasinė teologija ir mistinė patirtis. Kaip mokslininkė, žurnalistė ir piligriminių-pažintinių kelionių vadovė gilinuosi į klausimą apie žmogaus susitikimo su antgamte patirtį.
Žiūrėti profilį
Prenumeruokite naujienas

Prenumeruokite naujienas