Individualaus ugdymosi galimybės fakulteto studentams ir absolventams

Fakultetas teikia paramą bei papildomas ugdymosi galimybes KTF studentams ir absolventams, baigusiems studijas 2019 – 2021 metais. Norėtum įgyti papildomų specializuotų žinių ar išsamiau gilintis į mėgstamus studijų dalykus? O galbūt ugdyti profesinius įgūdžius ir gauti praktinių patarimų? Pasinaudok šiomis galimybėmis!

Vienkartinė stipendija individualiam ugdymuisi

Ši parama skirta tiems, kurie dirba ar turi kitų įsipareigojimų Bažnyčioje, planuoja konkrečią profesinę ar akademinę karjerą, gilinasi į specifines sritis ir nori įgyti specialių žinių bei gebėjimų.

Kam gali būti skiriama parama: įsigyti specializuotai literatūrai, metodinei medžiagai, kompiuterinėms mokymosi programoms, prenumeratoms bei kitoms mokymosi priemonėms. Taip pat dalyvavimui kursuose, seminaruose, mokymuose. Pavyzdžiui, tai gali būti kalbos kursai, jei studentas planuoja tęsti teologijos studijas užsienyje, projektų valdymo mokymai, dirbantiems arba norintiems dirbti su projektine veikla, speciali literatūra, vykdantiems Bažnyčiai reikšmingus tyrimus ir t.t.

Kam neskiriama parama: privalomųjų studijų dalykų metodinei medžiagai įsigyti (privalomai literatūrai ir kt.), asmeniniams poreikiams tenkinti (apmokėti dalyvavimą rekolekcijose, kitose programose, kurios neturi tiesioginės sąsajos su vykdoma (ar planuojama vykdyti) profesine veikla ar tarnyste, specifiniais studijų interesais).

2021 – 2022 mokslo metais 16 KTF studentų bei absolventų turės galimybę gauti iki 100 € paramą, padengiant iki 75% ugdymosi programos kaštų. Stipendija skiriama pirmumo būdu, jei prašymas atitinka reikalavimus. Visais klausimais dėl stipendijos kreipkitės į Giedrę el.paštu giedre@teologija.org  

Mentorystės programa

Programos mentoriai – akademinės bendruomenės atstovai, absolventai, katalikiškų organizacijų darbuotojai, žurnalistai ir katalikai verslininkai – pasiruošę pasidalinti savo žiniomis bei patirtimi su studentais ir padėti atrasti savo profesinį pašaukimą. Mentorių pagalba gali praversti šiais atvejais:

Papildomas gilinimasis į studijų dalykus. Galbūt studijuojant ypatingai sudomino viena sritis ir norėtum papildomai į ją gilintis ar net tęsti savo tyrinėjimus doktorantūroje. Šios srities ekspertas – mentorius gali rekomenduoti papildomos literatūros, pasidalinti informacija apie aktualius renginius bei iniciatyvas, atsakyti į rūpimus klausimus.

Papildomų kompetencijų ir profesinių įgūdžių įgijimas. Studijų metu įgijai teologinių ir pedagoginių žinių, tačiau dirbant ar savanoriaujant prireikė vadybos, komunikacijos, projektų rengimo ar kitų įgūdžių? Atitinkamos srities mentorius gali padėti jų įgyti.

Talentų puoselėjimas. Galbūt turi polinkį rašyti ir norėtum išmokti rengti pranešimus spaudai, imti interviu bei įgyti kitų žurnalistikos pagrindų. O galbūt mėgsti giedoti ir norėtum įsigilinti į liturginės muzikos subtilybes. Su mentoriaus pagalba galėsi tobulinti savo gabumus ir pasiekti džiuginančių rezultatų.

Daugiau informacijos apie mentorystės programą rasi čia https://teologija.org/mentoryste/ Mentorių surandame aptarę individualius poreikius bei motyvaciją. Jei susidomėjai šiuo pasiūlymu, kreipkis el. paštu  giedre@teologija.org

Diskusijų vakarai ir savaitgaliai

Šie susitikimai skirti diskutuoti apie paskaitose išgirstus dalykus, rūpimus įvykius Bažnyčios gyvenime ir pasaulyje. Taip pat tai puiki galimybė fakulteto studentams susipažinti vieni su kitais! Susitikimai organizuojami kas mėnesį, o rimtesnėms diskusijoms yra numatyti net du savaitgaliai. Susitikimus organizuoja KTF studentų iniciatyvinė grupė. Jei turi temų pasiūlymų, norėtum prisijungti prie organizacinės komandos ar tiesiog dalyvauti susitikimuose, kreipkis į KTF studentą Justą Žukauską el.paštu justaszukauskas13@gmail.com

Prenumeruokite naujienas

Prenumeruokite naujienas