Startuoja naujoji VDU Katalikų teologijos fakulteto interneto svetainė (straipsnis bernardinai.lt portale)

Vytauto Didžiojo universiteto Katalikų teologijos fakultetas – bendruomenė, kurioje studijuoja ir auga būsimieji teologai, pedagogai, dvasininkai ir kiti aktyvūs Bažnyčios nariai. Įstaiga, kurioje vykdomi rimti moksliniai tyrimai – ir kartu gimsta įvairios linksmos idėjos. Kitaip sakant – unikali intelektualinė katalikiška erdvė. Kurią nuo šiol bus galima dar geriau pažinti.

Minint 30-ies metų atkūrimo sukaktį, šią savaitę pradėjo veikti naujoji fakulteto interneto svetainė – teologija.org – skirta tiek bendruomenės poreikiams, tiek ir plačiajai visuomenei.

„Jausmas iš tiesų šventiškas. Juokaujame, jog susikūrėme sau erdvę, kurioje galėsime legaliai susitikti be kaukių ir nesilaikydami atstumo“, – sako Giedrė Barčkutė, VDU KTF projektų vadovė, interneto svetainės projekto rengėja. Pašnekovė „Bernardinams“ pasakoja apie šio projekto idėją, naujosios svetainės privalumus ir tikslus.

Pilną tekstą skaitykite bernardinai.lt portale https://www.bernardinai.lt/startuoja-naujoji-vdu-kataliku-teologijos-fakulteto-interneto-svetaine/ 

Susiję ekspertai

Lic. Gabrielius E. Klimenka OP

Lic. Gabrielius E. Klimenka OP

VDU Katalikų teologijo fakulteto doktorantas ir dėstytojas, Šaulių kuopos vadas, išgyvenimo ekstremaliose situacijose instruktorius, rašytojas-publicistas, dominikonas pasaulietis, neformalaus ugdymo mokytojas
Lietuvių Rusų
Akademinių tyrimų laukas: ezoteriniai mokymai ir jų santykis su krikščionybe, paranormalių reiškinių mokslinė analizė, moderniosios mitologijos, žmogaus santykis su anapusybe. Kaip šaulių instruktorius gilinuosi į išlikimo ekstremaliose situacijose sritį ir karybą.
Žiūrėti profilį
Doc. dr. Benas Ulevičius

Doc. dr. Benas Ulevičius

Katalikų teologijos fakulteto Vytauto Didžiojo universitete dekanas, Religijos studijų katedros docentas
Lietuvių Anglų Rusų
Esu nuolatinis diakonas, teologas, Katalikų teologijos fakulteto dekanas ir dėstytojas, teologinių knygų ir straipsnių bei radijo laidų autorius. Savo mokymuose ir paskaitose atskleidžiu krikščionybės pasaulėžiūros pagrindus.
Žiūrėti profilį
Prenumeruokite naujienas

Prenumeruokite naujienas