Virtuali foto paroda „Atkurtajam Katalikų teologijos fakultetui – 30“

Šiemet Katalikų teologijos fakultetas švenčia 30-ies metų atkūrimo sukaktį. 1990 m. vasario mėn. 28 d. VDU Senato nutarimu buvo atkurtas Teologijos-filosofijos fakultetas, kuris vėliau buvo reorganizuotas į Katalikų teologijos fakultetą Vytauto Didžiojo universitete. Kviečiame apžiūrėti šiai sukakčiai skirtą virtualią foto parodą, eksponuojamą naujojoje fakulteto svetainėje. Parodą rasite pagrindinio  svetainės puslapio viršuje, baneryje.

Ši paroda – žmonių portretai. Fakultete dirbusių ir tebedirbančių dėstytojų, buvusių ir esamų studentų. Esančių tarp mūsų ir jau iškeliavusių. Ši paroda – ne apie “sėkmės istorijas”, bet gyvenimo istorijas: ieškojimus, pašaukimą, tikėjimo ir studijavimo kelionę, paklydimus ir atradimus. Šiose istorijose atsiskleidžia ir gyvas autentiškas fakulteto veidas – kviečiame į jį įsižiūrėti.

Parodoje eksponuojamos fotografijos iš apytiksliai 2008 – 2019 m. laikotarpio. Paroda nėra užbaigta – prie jos kūrimo galite prisidėti ir Jūs. Padėkite mums surinkti fakulteto fotografijų archyvą ir pasidalinkite ankstesnio laikotarpio nuotraukomis iš fakulteto gyvenimo. Tinkamas parodai fotografijas publikuosime! Nuotraukas siųskite suarchyvuotu failu el. paštu info@teologija.org Jei įmanoma, nurodykite metus ir nuotraukų kontekstą.

Neturėjome galimybės gauti visų, nuotraukose vaizduojamų asmenų sutikimo. Jei nenorite, jog Jūsų atvaizdas būtų naudojamas parodoje, parašykite mums el. paštu info@teologija.org, ir Jūsų nuotrauką pašalinsime.

Susiję ekspertai

Lic. Gabrielius E. Klimenka OP

Lic. Gabrielius E. Klimenka OP

VDU Katalikų teologijo fakulteto doktorantas ir dėstytojas, Šaulių kuopos vadas, išgyvenimo ekstremaliose situacijose instruktorius, rašytojas-publicistas, dominikonas pasaulietis, neformalaus ugdymo mokytojas
Lietuvių Rusų
Akademinių tyrimų laukas: ezoteriniai mokymai ir jų santykis su krikščionybe, paranormalių reiškinių mokslinė analizė, moderniosios mitologijos, žmogaus santykis su anapusybe. Kaip šaulių instruktorius gilinuosi į išlikimo ekstremaliose situacijose sritį ir karybą.
Žiūrėti profilį
Prenumeruokite naujienas

Prenumeruokite naujienas