Apie mus

Ši svetainė yra Vytauto Didžiojo universiteto Katalikų teologijos fakulteto iniciatyvų ir bendradarbiavimo erdvė.

Kintantys Bažnyčios ir visuomenės poreikiai skatina iš naujo permąstyti katalikiško fakulteto (ir apskritai universiteto) misiją Lietuvoje, jo ugdymo, įsitraukimo, mokslinės bei kūrybinės veiklos tikslus ir būdus. Fakultetui taip pat buvo visada būdingas išskirtinis betarpiškumas, dalijimasis žiniomis ir bendruomeniškumo puoselėjimas. Šiandien matome poreikį šiuos svarbius principus plėtoti, įgyvendinti kokybiškiau ir nuosekliau. Tikimės, jog ši svetainė tinkamai tam pasitarnaus.

Svetainėje rasite informaciją apie Katalikų teologijos fakulteto vykdomus projektus bei specialią skiltį fakulteto absolventams. Aktualijų rubrikoje skelbsime fakulteto naujienas, organizuojamus renginius, interviu su bendruomenės nariais bei teologų komentarus aktualiais klausimais. Taip pat publikuosime įdomiausius fakulteto dėstytojų ir bendradarbių mokslinius straipsnius, recenzijas, paskaitų įrašus, vertingiausius KTF studentų baigiamuosius darbus. Tikimės, jog ši galimybė prisiliesti prie teologinės ir filosofinės minties paskatins esmingiau gilintis į tikėjimo klausimus.

Skiltyje “Ekspertai” fakulteto dėstytojai ir bendradarbiai pristato savo ekspertines paslaugas, autorines neformalaus švietimo ir ugdymo programas. Pagal galimybes mūsų ekspertai yra pasiruošę atsakyti į žurnalistų užklausas teologiniais ir Bažnyčios gyvenimo klausimais, suteikti konsultacijas įvairių sričių profesionalams (teisininkams, politikams, mokytojams, kultūros darbuotojams ir kt.). Skiltyje “Pasiūlymai” – fakulteto dėstytojų ir bendradarbių parengtos neformalių studijų, kvalifikacijos kėlimo bei kultūrinės programos mokytojams, parapijų bendruomenėms ir visiems besidomintiems. 

Plačiau apie projektą skaitykite čia. Studijų programų aprašus bei informaciją stojantiesiems rasite oficialiojoje fakulteto svetainėje.

Malonaus apsilankymo!