Neformaliosios studijos

DĖMESIO: studijų kursus organizuojame, kai į kursą susirenka išankstinė susidomėjusių dalyvių grupė. Kviečiame registruotis iš anksto:

 • Išsirinkite Jus dominantį studijų dalyką
 • Spauskite langelį „Noriu dalyvauti“
 • Informuosime Jus el. paštu, kai atidarysime registraciją!

Jeigu norėtumėte kursą organizuoti savo grupei, kreipkitės el. paštu info@teologija.org

Informacija ruošiama

Informacija ruošiama

Informacija ruošiama

Studijų kursus organizuojame dviem būdais:

 1. kai susirenka kursui reikalingas minimalus susidomėjusių dalyvių skaičius;
 2. kai kursą užsakote savo grupei.

Jeigu studijose norite dalyvauti individualiai:

 1. išsirinkite Jus dominantį kursą;
 2. spauskite langelį „Gaukite pranešimą“;
 3. informuosime Jus el. paštu, kai atidarysime registraciją;
 4. kai registracija į kursą bus atidaryta, spauskite langelį „Noriu dalyvauti“. Būsite nukreipti į Paysera bilietai sistemą, kur galėsite užbaigti registraciją. Jeigu gavote patvirtinimo laišką iš Paysera bilietai sistemos, reiškia, jog Jūsų registracija buvo sėkminga. Papildomas patvirtinimas iš studijų organizatorių siunčiamas nebus.

Jeigu norite užsakyti kursą grupei:

 1. susisiekite su organizatoriais el. paštu info@teologija.org
 2. suderinsime kurso organizavimą Jūsų grupei palankiausiomis sąlygomis.

Šiose studijose dalyvių skaičius yra ribotas – į vieną grupę priimame iki 20-30 dalyvių, priklausomai nuo pasirinkto studijų pobūdžio ir lektorių pageidavimo.

Dalyvių skaičių ribojame tikslingai: norime suteikti galimybę kiekvienam dalyviui užduoti rūpimus klausimus, diskutuoti, patirti asmenišką santykį. Tai būtų neįmanoma didelėse grupėse.

Jeigu netinka pasirinktos programos laikas, yra trys galimybės:

 • Užsiregistruoti į programą ir gauti įrašus. Programos aprašo skiltyje „Įrašai“ pasitikrinkite, ar įrašai šioje programoje bus daromi ir kokiomis sąlygomis suteikiama prieiga – kiekvienas lektorius taisykles nustato pats, ir jos gali skirtis.
 • Spausti langelį „Gaukite pranešimą“. Kai bus vėl atidaryta registracija į šią programą, gausite pranešimą el. paštu.
 • Surinkti grupę ir suderinti Jūsų grupei papildomą kursą. Dėl tokios galimybės kreipkitės el. paštu info@teologija.org

Jeigu gavote patvirtinimo laišką iš Paysera bilietai sistemos, reiškia, jog Jūsų registracija buvo sėkminga. Papildomas patvirtinimas iš studijų organizatorių siunčiamas nebus.

Detali dalyvio informacija bus atsiųsta el. paštu likus 6 – 24 val. iki pasirinkto kurso pradžios. Bus atsiunčiama prisijungimo nuoroda (jei kursas vyksta nuotoliu), tikslus adresas (jei kursas vyksta kontaktiniu būdu), lektoriaus bei studijų kuratorės kontaktinis numeris bei kita aktuali informacija. Jei numatytu laiku negavote jokios informacijos, patikrinkite savo el. pašto dėžutės šlamšto aplanką.

Esant pasikeitimams, kurso dalyviai informuojami kuo skubiau. Jei pasikeitusios sąlygos dalyvio netenkina arba nebėra galimybės organizuoti kurso, yra grąžinamas dalyvio įnašas.

Kiekvienas lektorius pats nusprendžia, ar bus galimybė gauti jo paskaitų įrašus ir kokiomis sąlygomis. Šią informaciją rasite lektorių pasiūlymų aprašų skiltyje „Įrašai“.

Jei paskaitų įrašai bus daromi, dalyviams bus atsiunčiama įrašo nuoroda. Prieiga dalyviams bus suteikiama sekančią darbo dieną po įvykusios paskaitos. Prieiga galios sutartą laiką ir nebus pratęsiama. Neformaliųjų studijų medžiaga yra lektorių intelektinė nuosavybė ir yra skirta tik šių studijų dalyviams.

Kontaktiniu būdu vykstančių bei interaktyvių užsiėmimų įrašai nebus daromi.

Esant pageidavimui išduodami VDU Katalikų teologijos fakulteto pažymėjimai. Pažymėjime nurodomas studijų programos pavadinimas bei trukmė.

Pažymėjimai siunčiami PDF formatu nurodytu el. paštu. Pažymėjimai išrašomi be papildomo mokesčio.

Programos kainą sudaro honoraras lektoriui, organizacinės išlaidos bei parama kitiems VDU KTF vykdomiems projektams.

Lektoriai patys nurodo pageidaujamo honoraro dydį. Į organizacines išlaidas įeina studijų organizavimas ir koordinavimas, vizualikos gamyba ir viešinimo paslaugos, svetainės puslapio priežiūra ir kt.

5% dalyvio įnašo skiriame kitiems fakulteto projektams paremti.

Studijų kainos gali būti keičiamos ieškant dalyviams, lektoriams ir organizatoriams tinkamiausio sprendimo. Šiuo metu gaunamos lėšos pilnai nepadengia organizacinių išlaidų.

Dalyvaudami šioje studijų programoje Jūs remiate mūsų lektorius bei jų mokslinę veiklą, taip pat prisidedate prie Katalikų teologijos fakulteto vykdomų iniciatyvų.

 

Šios studijos nėra pelno siekianti iniciatyva. Tai reiškia, jog studijų kaina paskaičiuojama taip, kad padengtų lektoriaus atlygį ir organizacines išlaidas.

Taip pat esame užsibrėžę šias studijas organizuoti nedidelėms (iki 30 dalyvių) grupėms. Manome, jog tik tokiu būdu galime užtikrinti kokybišką studijavimą bei asmenišką ir dėmesingą lektoriaus santykį su dalyviais. Didelės grupės galbūt leistų truputį sumažinti dalyvio mokestį, tačiau sumenktų studijų kokybė.

Nors bendra kursų kaina gali pasirodyti nemaža, valandos trukmės paskaitos kaina dalyviui sudaro apie 3,40 – 8 EUR. Palyginimui žemiau pateikiame įvairių paslaugų ir laisvalaikio pasiūlymų įkainius Lietuvos didmiestyje:

 • Vienkartinis apsilankymas baseine ar sporto treniruotėje – 10-30 EUR
 • Filmo peržiūra kino teatre – 6-8 EUR
 • Kineziterapijos užsiėmimas – 20-30 EUR
 • Spektaklis – 10-40 EUR
 • Mėsainis – 8-10 EUR
 • Manikiūras ir gelinis nagų lakavimas – 15-30 EUR

Tikimės, jog šiame kontekste investicija į ugdymąsi ir švietimą neatrodo per didelė!

Jeigu dirbate ar tarnaujate Bažnyčios institucijose ar parapijose ir norėtumėte dalyvauti šioje programoje kvalifikacijos kėlimo tikslais, siūlome kreiptis į savo vadovus dėl galimybės padengti studijų mokestį.

Nemokamai studijuoti šioje programoje gali VDU KTF darbuotojai, studentai bei paskutinių trejų metų laikotarpiu studijas baigę absolventai. Taip pat fakulteto organizuojamų Respublikinių moksleivių konkursų dalyviai.

Studentai ir absolventai gali pasirinktinai dalyvauti viename paskaitų cikle/seminare per semestrą. Moksleiviai gali pasirinktinai dalyvauti viename paskaitų cikle bet kurį semestrą einamais arba sekančiais mokslo metais (pavyzdžiui, 2022/2023 mokslo metais organizuojamo konkurso dalyviai gali pasirinkti vieną studijų dalyką 2022 m. rudens, 2023 m. pavasario, 2023 m. rudens arba 2024 m. pavasario semestre).

Į vieną paskaitų ciklą/seminarą pirmumo tvarka priimame iki dviejų nemokamai dalyvaujančių dalyvių, jei yra užpildytos visos laisvos vietos, arba daugiau, jeigu lieka laisvų vietų. Dėl nemokamo dalyvavimo susisiekite el. paštu info@teologija.org

Penkių asmenų grupei dovanojame vieną nemokamą dalyvavimą! Norėdami pasinaudoti šia nuolaida, apmokėkite keturių asmenų dalyvavimą per Paysera bilietai sistemą. Registruokite papildomą dalyvį el. paštu info@teologija.org

Pavyzdys: jeigu paskaitų ciklo vienam asmeniui kaina yra 48 EUR, pritaikius grupės nuolaidą, mokate 38,40 EUR.

Nuolaida taikoma tik tuo atveju, kai visa grupė dalyvauja tame pačiame paskaitų cikle ar seminare.

Nuotoliniu būdu neorganizuojame seminarų, kuriuose atliekamos praktinės užduotys ir reikalingas kontaktinis dalyvavimas.

Auditorinių užsiėmimų neturime galimybės suorganizuoti, jeigu lektorius gyvena ne Lietuvoje arba pageidauja savo kursus dėstyti tik nuotoliniu būdu.

Visais kitais atvejais yra galimybė organizuoti papildomus užsiėmimus Jūsų grupei Jūsų pasirinktu formatu.

Yra galimybė suderinti pasirinktą kursą Jūsų grupei pageidaujamu laiku ir formatu. Kurso turinys gali būti adaptuojamas atsižvelgiant į grupės poreikius.

Kviečiame pasinaudoti studijų galimybėmis katalikiškas bendruomenes, parapijų aktyvo ir maldos grupes, dirbančiuosius Bažnyčios institucijose.

Dėl studijų pasiūlymų grupėms kreipkitės el. paštu info@teologija.org

Priklausomai nuo lektoriaus prioritetų, kursas gali būti organizuojamas tiek tariantis tiesiogiai su lektoriumi, tiek organizuojant kursą per Neformaliųjų studijų programą. Žemiau pateikiame mūsų programos privalumus ir teikiamas naudas:

 • Visiems Neformaliųjų studijų dalyviams suteikiama galimybė dalyvauti Bonus paskaitose. Šios papildomos paskaitos yra organizatorių dovana Jums.
 • Visiems dalyviams išrašome Katalikų teologijos fakulteto pažymėjimus su nurodytu kurso pavadinimu bei trukme.
 • Pinigų grąžinimo garantija: jeigu kursas buvo itin nekokybiškas, yra galimybė kreiptis dėl pinigų grąžinimo.
 • Neformaliųjų studijų dalyvius kasmet pakviečiame į akademinių metų uždarymo šventę susipažinimui ir gyvam pabendravimui su programos lektoriais ir vieni kitais.
 • Galimybė paskaitas organizuoti moderniose fakulteto auditorijose arba per fakulteto Zoom programą (su sinchroninio vertimo galimybe).
 • Neformaliųjų studijų programa suteikia platformą lektoriams viešinti savo ekspertines paslaugas bei studijų programas. Organizuodami pasirinktą kursą per Neformaliųjų studijų programą Jūs palaikote šios iniciatyvos tęstinumą ir leidžiate mums pasiūlyti Jums vis didesnį kokybiškų studijų programų pasirinkimą.

Dėl sąskaitų-faktūrų išrašymo kreipkitės el. paštu info@teologija.org. Nurodykite savo rekvizitus, mokėjimo sumą ir datą. Atsiųsime išrašytą dokumentą Jūsų nurodytu el. paštu.

Informacija ruošiama

Jeigu dalyvavote šioje studijų programoje ir turite nusiskundimų dėl pasirinkto kurso turinio ar organizavimo kokybės, prašome užpildyti vertinimo anketą, kurią atsiunčiame iš karto pasibaigus kursui. Į išsakytas pastabas atsižvelgiame ir darome reikalingus patobulinimus. Jei kurso patobulinti neįmanoma, atsisakome tolesnio atitinkamų programų organizavimo.

Jei didžioji dalis kurso dalyvių kurso kokybę įvertintų blogai arba labai blogai, turite galimybę kreiptis dėl pinigų grąžinimo.

Jei pastebėjote aprašuose klaidų ir neatitikimų, nerandate reikiamos informacijos, nepavyksta atlikti apmokėjimo ar turite pasiūlymų dėl programos tobulinimo, susisiekite el. paštu info@teologija.org

Informacija ruošiama

 

Prenumeruokite naujienas

Prenumeruokite naujienas