Vyksta registracija! Kaip išgyventi postapokaliptiniame mieste?

Kaip išgyventi postapokaliptiniame mieste?

Data: 2023.09.27
Laikas: 18:00
Trukmė: 1 susitikimas (dvi valandos)
Vieta: Online
Dalyvio įnašas: 20 €
Registracija

Popkultūroje žodis „postapokaliptika“ reiškia gyvenimą po civilizacijos žlugimo. Šventajame Rašte randame nemažai nuorodų į paskutiniuosius laikus: Apreiškime Jonui aptinkame baisių dalykų aprašymus, kurie ženklins Kristaus sugrįžimą ir Paskutinįjį teismą. 

Kalbant apie mūsų civilizacija svarbu žinoti, kad ji labai trapi: pakanka atjungti elektrą, sugriauti infrastruktūrą ar įvesti tam tikrus apribojimus, ir kiltų chaosas. Nereikėtų nė eschatologinių laikų. Dauguma žmonių liktų miestuose, o pasaulis taptų vieta, kurioje nebegalioja jokios taisyklės. Nepaisant to, sąmoningi piliečiai būtų pajėgūs atkurti civilizaciją organizuodamiesi į bendruomenę bei pritaikydami savo žinias ir įgūdžius. 

Paskaitoje dalyviai susipažins su išgyvenimo mieste sąlygomis ir ypatumais, bendruomenės kūrimo principais, galės įsivertinti, kiek patys yra pasirengę išgyventi ekstremalioje situacijoje. Taip pat dalyviai bus supažindinti su evakuacijos principais, kaip ruoštis ekstremaliai situacijai bei kaip elgtis jai ištikus. Šie principai pritaikomi didžiojoje dalyje galimų ekstremalių situacijų, kurios nebūtinai yra sąlygotos civilizacijos žlugimo. Tokios situacijos gali nutikti bet kada: stichinės nelaimės, pandemija ir pan.

Visiems, norintiems įgyti žinių apie išgyvenimą ekstremaliose situacijose.

Dr. Gabrielius Edvinas Klimenka OP, VDU KTF dėstytojas; Lietuvos šaulių sąjungos Vilniaus Karaliaus Mindaugo 10-osios šaulių rinktinės Mato Šalčiaus mokomosios kuopos vadas ir instruktorius; Vilniaus saugaus miesto centro Išgyvenimo ekstremaliose situacijose mokytojas; vienas iš išgyvenimo akademijos KlimEndka įkūrėjų ir instruktorių; DofE žygių vertintojas.

Paskaita vyks 2023 rugsėjo 27 d. (trečiadienį) 18.00 – 20.00 val. nuotoliniu būdu.

Į paskaitą registruokitės spausdami langelį „Registracija“.

Jeigu paskaitos laikas netinka, spauskite ant langelio „Noriu dalyvauti“ ir gaukite informaciją apie atidarytą registraciją į būsimas paskaitas patogiai el. paštu.

Dėmesio: turinčius nemokamo dalyvavimo teisę prašome į išankstinę grupę nesiregistruoti. Dėl dalyvavimo galimybės susisiekite el. paštu info@teologija.org

Užsiėmimo įrašai nebus daromi.

Įrašų politiką savo dėstomiems dalykams nustato patys lektoriai.

Prenumeruokite naujienas

Prenumeruokite naujienas