Kaip komunikavo Jėzus: pagrindiniai efektyvios komunikacijos principai

Kaip komunikavo Jėzus: pagrindiniai efektyvios komunikacijos principai

Trukmė: 4 susitikimai (po dvi akademines valandas)
Vieta: VDU Katalikų teologijos fakultetas (Gimnazijos g. 7, Kaunas)
Dalyvio įnašas: 48 €

Kad ir kas būtumėte – kunigas, sesuo vienuolė, aktyvus parapijos bendruomenės narys ar tikintysis, kuris nori kitiems papasakoti apie tikėjimą gyvai ar socialiniuose tinkluose – jūs turite minčių, kurias siekiate perteikti kitiems. Tačiau kiekvienas yra patyręs, kaip yra sunku sudominti savo auditoriją, išlaikyti jos dėmesį ir ją įtikinti. Jėzus patraukė didelių minių dėmesį metodais, kuriuos po šių mokymų naudosite ir jūs. 

Paskaitų ciklas remiasi Šventuoju Raštu ir šiuolaikinių komunikacijos teoretikų bei praktikų įžvalgomis. Šis kursas padės jums efektyviau komunikuoti – ar tai būtų sekmadienio homilija, įrašas socialiniuose tinkluose ar tostas prie stalo jūsų tetos jubiliejuje. 

Kunigams, pasauliečiams ir pašvęstojo gyvenimo atstovams, aktyviai tarnaujantiems Bažnyčioje; visiems, kurie nori patobulinti savo komunikacijos įgūdžius.

Dr. Justė Milušauskienė, televizijos prodiuserė, teologijos mokslų daktarė. Dėsto VDU Katalikų teologijos fakultete, dirba UAB Just.TV.

 

Paskaitų ciklas planuojamas 2022 m. rudens semestre.

Spauskite ant langelio „Gaukite pranešimą“ ir gaukite informaciją apie atidarytą registraciją į būsimas paskaitas patogiai el. paštu.

 

Susiję ekspertai

Dr. Justė Milušauskienė

Dr. Justė Milušauskienė

VDU Katalikų teologijos fakulteto dėstytoja
Lietuvių Anglų
Televizijos prodiuserė, teologijos mokslų daktarė. Dėsto VDU Katalikų teologijos fakultete, dirba UAB Just.TV – įmonėje, kuriančioje televizijos laidas įvairiems Lietuvos ir užsienio televizijų kanalams.
Žiūrėti profilį
Prenumeruokite naujienas

Prenumeruokite naujienas