Vyksta registracija! Kaip komunikavo Jėzus: pagrindiniai efektyvios komunikacijos principai

Kaip komunikavo Jėzus: pagrindiniai efektyvios komunikacijos principai

Data: 2024.04.05
Laikas: 18:30
Trukmė: 4 susitikimai (po 2 akademines valandas)
Vieta: Online
Dalyvio įnašas: 48 €
Registracija

Kad ir kas būtumėte – kunigas, sesuo vienuolė, aktyvus parapijos bendruomenės narys ar tikintysis, kuris nori kitiems papasakoti apie tikėjimą gyvai ar socialiniuose tinkluose – jūs turite minčių, kurias siekiate perteikti kitiems. Tačiau kiekvienas yra patyręs, kaip yra sunku sudominti savo auditoriją, išlaikyti jos dėmesį ir ją įtikinti. Jėzus patraukė didelių minių dėmesį metodais, kuriuos po šių mokymų naudosite ir jūs. 

Paskaitų ciklas remiasi Šventuoju Raštu ir šiuolaikinių komunikacijos teoretikų bei praktikų įžvalgomis. Šis kursas padės jums efektyviau komunikuoti – ar tai būtų sekmadienio homilija, įrašas socialiniuose tinkluose ar tostas prie stalo jūsų tetos jubiliejuje. 

Kunigams, pasauliečiams ir pašvęstojo gyvenimo atstovams, aktyviai tarnaujantiems Bažnyčioje; visiems, kurie nori patobulinti savo komunikacijos įgūdžius.

Dr. Justė Milušauskienė, televizijos prodiuserė, teologijos mokslų daktarė, komunikacijos ekspertė. Dėsto VDU Katalikų teologijos fakultete, dirba UAB Just.TV.

 

Paskaitų ciklas vyks 2024 balandžio 5, 12, 19, 26 d. (penktadieniais) 18.30 – 20.00 val. nuotoliniu būdu.

Į paskaitas registruokitės spausdami langelį „Registracija“.

Jeigu paskaitų laikas netinka, spauskite ant langelio „Noriu dalyvauti“ ir gaukite informaciją apie atidarytą registraciją į būsimas paskaitas patogiai el. paštu.

Dėmesio: turinčius nemokamo dalyvavimo teisę prašome į išankstinę grupę nesiregistruoti. Dėl dalyvavimo galimybės susisiekite el. paštu info@teologija.org

Šio paskaitų ciklo įrašai nebus daromi.

Įrašų politiką savo dėstomiems dalykams nustato patys lektoriai.

Prenumeruokite naujienas

Prenumeruokite naujienas