Kaip komunikavo Jėzus: pagrindiniai efektyvios komunikacijos principai

Kaip komunikavo Jėzus: pagrindiniai efektyvios komunikacijos principai

Trukmė: Nuo 4 iki 12 val.
Vieta: Visa Lietuva
Dalyvio įnašas: 15-50 (priklausomai nuo trukmės) €

Kad ir kas būtumėte – kunigas, sesuo vienuolė, aktyvus parapijos bendruomenės narys ar tikintysis, kuris nori kitiems papasakoti apie tikėjimą gyvai ar socialiniuose tinkluose – jūs turite minčių, kurias siekiate perteikti kitiems. Tačiau kiekvienas yra patyręs, kaip yra sunku sudominti savo auditoriją, išlaikyti jos dėmesį ir ją įtikinti. Jėzus patraukė didelių minių dėmesį metodais, kuriuos po šių mokymų naudosite ir jūs. 

Paskaitų ciklas remiasi Šventuoju Raštu ir šiuolaikinių komunikacijos teoretikų bei praktikų įžvalgomis. Šis kursas padės jums efektyviau komunikuoti – ar tai būtų sekmadienio homilija, įrašas socialiniuose tinkluose ar tostas prie stalo jūsų tetos jubiliejuje. 

Susidarius bent 9 asmenų grupei lektorė atvyks į Jūsų miestą ar parapiją. Susisiekite su lektore ir aptarkite poreikius, pageidaujamą laiką bei trukmę.

Dr. Justė Milušauskienė, televizijos prodiuserė, teologijos mokslų daktarė. Dėsto VDU Katalikų teologijos fakultete, dirba UAB Just.TV.

Susiję ekspertai

Dr. Justė Milušauskienė

Dr. Justė Milušauskienė

VDU Katalikų teologijos fakulteto dėstytoja
Lietuvių Anglų
Televizijos prodiuserė, teologijos mokslų daktarė. Dėsto VDU Katalikų teologijos fakultete, dirba UAB Just.TV – įmonėje, kuriančioje televizijos laidas įvairiems Lietuvos ir užsienio televizijų kanalams.
Žiūrėti profilį
Prenumeruokite naujienas

Prenumeruokite naujienas