Komunikacija parapijoje

Komunikacija parapijoje

Trukmė: 2-3 dienų užsiėmimas
Vieta: Visa Lietuva

Seminare aptariamos temos (priklausomai nuo seminaro trukmės ir dalyvių poreikių):

  1. Jėzus – Tobulas Komunikuotojas. Ko gali iš Jo išmokti? (paskaita ir praktinis užsiėmimas). Sužinosite pagrindinius Jėzaus Kristaus komunikavimo metodus ir išmoksite juos taikyti savo komunikacijoje.
  2. Šeši paprasti žingsniai, kaip pagerinti tavo homiliją (paskaita ir praktinis užsiėmimas). Sužinosite šešias efektyvios šiuolaikinės komunikacijos taisykles. Išmoksite jas taikyti homilijose ir kitoje Bažnyčios komunikacijoje.
  3. Efektyvi komunikacija: paprastumas ir konkretumas (paskaita ir praktinis užsiėmimas). Sužinosite, kaip savo komunikacijoje taikyti paprastumą ir konkretumą. Atliksite užduotis ir išmoksite šiuos du principus taikyti savo komunikacijoje.
  4. Kristocentriškumo metodas Bažnyčios komunikavime (paskaita ir praktinis užsiėmimas). Sužinosite, kas yra kristocentriškumo metodas ir kaip jį taikyti Bažnyčios komunikacijoje.
  5. Tavo parapija socialiniuose tinkluose (paskaita ir praktinis užsiėmimas). Sužinosite pagrindines taisykles, kaip pristatyti parapiją socialiniuose tinkluose. Išmoksite tas taisykles taikyti praktiškai.
  6. Medijų krizės komunikacija parapijoje (paskaita ir praktinis užsiėmimas). Krizės samprata, pasiruošimas krizei, komunikacija krizės metu, komunikacija ir veiksmai po krizės.

Kunigams; parapijų kunigams ir aktyviems parapijiečiams; aktyviems parapijiečiams.

Dr. Justė Milušauskienė, televizijos prodiuserė, teologijos mokslų daktarė. Dėsto VDU Katalikų teologijos fakultete, dirba UAB Just.TV.

Šis seminaras organizuojamas pagal užsakymą. Jei norėtumėte pakviesti lektorę į savo dekanatą ar parapiją, spauskite ant langelio „Susisiekite“ ir atsiųskite savo užklausą. Programa ir kaina derinama individualiai.

Susiję ekspertai

Dr. Justė Milušauskienė

Dr. Justė Milušauskienė

VDU Katalikų teologijos fakulteto dėstytoja
Lietuvių Anglų
Televizijos prodiuserė, teologijos mokslų daktarė. Dėsto VDU Katalikų teologijos fakultete, dirba UAB Just.TV – įmonėje, kuriančioje televizijos laidas įvairiems Lietuvos ir užsienio televizijų kanalams.
Žiūrėti profilį
Prenumeruokite naujienas

Prenumeruokite naujienas