Doc. dr. Benas Ulevičius

Doc. dr. Benas Ulevičius

Katalikų teologijos fakulteto Vytauto Didžiojo universitete dekanas, Religijos studijų katedros docentas
Lietuvių Anglų Rusų
Esu nuolatinis diakonas, teologas, Katalikų teologijos fakulteto dekanas ir dėstytojas, teologinių knygų ir straipsnių bei radijo laidų autorius. Savo mokymuose ir paskaitose atskleidžiu krikščionybės pasaulėžiūros pagrindus.
Ekspertinės sritys
Ekspertinės sritys

Apgyniau teologijos disertaciją liturgijos antropologijos tema, dėstau dogmų teologiją, liturgijos teologiją ir antropologiją, tyrinėju vizualinės komunikacijos evangelizacijoje ir katechezėje temą, domiuosi ir esu parašęs straipsnius apie krikščionybės įkultūrinimą Šiaurės Amerikos indėnų tautose.

Pasiūlymai
Pasiūlymai

Katechezių, paskaitų ir seminarų vedimas įvairioms amžiaus ir profesinėms grupėms (mokytojams, moksleiviams, šeimoms, bendruomenėms ir kt.), komentarai žiniasklaidai gyvenimo kokybės, religijos ir krikščionybės temomis.

Interesai ir pomėgiai
Interesai ir pomėgiai

Laisvalaikiu džiaugiuosi bendryste šeimoje, muzikuoju, skaitau fantastinę ir mokslinės fantastikos literatūrą, mėgstu gaminti kelis (tačiau labai gardžius) maisto patiekalus, domiuosi garso inžinerija. Nuo vaikystės žavėjo Šiaurės Amerikos indėnų kultūros, jomis tebesidomiu ligi šiol. Mane džiugina geri draugai, šilti santykiai, įdomūs ir smagūs pokalbiai, prasmingi siekiai. Vis dėlto pagrindinis pomėgis yra gilesnis Evangelijos suvokimas. Krikščionybę naujai atradau būdamas 18-os, stipraus atsivertimo dėka. Nuo to laiko nenustojau ja žavėtis. Ji – graži, stipri, tikra, suteikia skonį visiems mano interesams ir pomėgiams.

Prenumeruokite naujienas

Prenumeruokite naujienas